Ogłoszenia po spotkaniu animatorów 15.III. 2013

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami po spotkaniu animatorów które odbyło się 15 marca 2013:

1. Przypominamy o czuwaniu modlitewnym dnia 6 kwietnia (I sobota miesiąca) po mszy św. na godz. 18.00 w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Nowej Wsi Lęborskiej.

2.Dnia 12 kwietnia planowany jest wyjazd do Gdańska Oliwy na mszę św. (18.00) i zwiedzanie katedry.

3. Dnia 14 kwietnia msza św. o godz. 10.00 rozpocznie rejonowy Dzień Wspólnoty. Krąg V prosimy o przygotowanie sali (ustawienie stołów, białe obrusy), krąg III o podanie kawy i herbaty oraz ciasta.

4. W intencjach obrony życia, 40 dni przed Marszem dla Życia i Rodziny w Lęborku, Domowy Kościół podejmuje modlitwę. Począwszy od dnia 16 kwietnia rodziny każdego kręgu, kolejno w swoich domach, będą się modlić za nienarodzone dzieci i powodzenie akcji. Więcej o potrzebach takich działań w najnowszym Liście do wspólnot rodzinnych (s. 55 – 56).

5. Prosimy całą wspólnotę o modlitwę za wstawiennictwem ks. Blachnickiego o zdrowie Asi i Amelki z Gdańska oraz Pawła z Lęborka.

6. Chętni na jubileuszowy wyjazd do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu (27 IV) proszę zgłaszać się do Mirka Króla. Należy jak najszybciej ustalić listę uczestników, by wynająć odpowiedni środek transportu (bus?).

7. Przypominamy o zaległych składkach. Sprawy pieniędzy, muszą chyba być poruszane częściej, co będzie zresztą zgodne z duchem Biblii. W Piśmie św. są wspominane pięć razy częściej niż … modlitwa (patrz: ostatni List do wspólnot rodzinnych, s. 61).

8. Dnia 22 czerwca odbędzie się Diecezjalny Dzień Wspólnoty i tradycyjna pielgrzymka do sanktuarium Matki Boskiej w Sianowie.

9. Czy wszyscy zaplanowali tegoroczne rekolekcje? Domy rekolekcyjne czekają na lęborski Domowy Kościół.

10. Następne spotkanie animatorów 19 kwietnia.